Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me

TEMA: Najlepse price o ljubavi

Najlepse price o ljubavi 1 godinu 10 meseci ago #23178

• Maja
  • Maja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
  • Poruka: 4116
  • Thank you received: 1834
Ljubav ima mnogo lica i oblika..Svedoci smo mnogih ljubavi koje se radjaju pred nasim ocima..Traju ili nestaju...
Slatkih,smesnih,neobicnih,neozbiljnih ili sasvim suprotnih...

Ovo je mesto na kojem mozemo pricati najlepse,istinite price o ljubavi...Ali da ne zaboravimo...Ljubav prema svakom zivom bicu je jednako bitna i vredna..Suprug,dete,majka,otac,sestra,pas,macka...kaktus..Nije vazno...
Sve sto dolazi iz srca je vredno citanja i pisanja...Nadam se da cemo svi uzivati..... :srce:

Posebno mesto u nasim srcama uvek imaju i posebne osobe koje se zovu prijatelji...

Drage moje ..Ova tema je upravo postala nagradna..Jer je bas u znaka Meseca Ljubavi-Februara..I u susret Prazniku Ljubavi bice lepo pisati i citati bas ovakve price..

Konkurs pocinje danas a zavrsava se 23.februara..Dan nakon toga proglasice se pobednici..
Sponzori ovog literarnog konkursa su :

Andjelcic Kreativna Radionica

www.facebook.com/AndjelcicKreativnaRadionica
Verolino Handiwork

www.facebook.com/VerolinoHandiwork
Vulkan izdavastvo

www.facebook.com/VulkanIzdavastvo?fref=ts

Poslednja izmena: 1 godinu 10 meseci ago od BBmama.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Najlepse price o ljubavi 1 godinu 10 meseci ago #23549

• Olivera
  • Olivera's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Starosedelac
  • Poruka: 704
  • Thank you received: 195
Posebno mesto u nasim srcama uvek imaju i posebne osobe koje se zovu prijatelji...

Pre samo tacno godinu dana je pocela da se desava jedna divna simbioza koja je evo zapecacenai jednim malim cudom koji se zove Sergej.

Moja prica pocinje sa bio jednom jedan moj drug.......

Da mi je neko pre samo godinu dana i par meseci rekao da ce se sve ovo desiti ja bih mu rekla da me ne poznaje dovoljno.
A onda se desi ono "nikad ne reci nikad".
Bila sam neko ko je imao puno drugara i za mene je drug uvek i samo bio drug i nikada nista vise od toga.
A onda.....
Ustanem jedno jutro i posle samo pola sata budem uzasno tuzna sto displej na mom telefonu jos uvek ne prikazujeje pisamce od druga.
E tu se opasno zapitam sta se samnom desava.....
Sto bi rekla devojcica iz kefalice...."Nekad neki ljudi ukljuce mozak i shvate da im je simpatija najbolji drug na svetu".

Joj ja sam se zaljubila..................
Moj drug je neko ko zna sve moje vrline i mane,neko ko zna da me nasmeje,rasplace,zagrli kada je to potrebno,postuje,cuva,voli i razume.
Bilo je strasno staviti sve to na kocku zbog mozda samo trenutnog osecaja koji smo oboje spoznali.
Gomila pitanja i potpitanja se vrzmalo u nasim glavama.Ali bilo je ocigledno da zelimo iste stvari,da se bojimo istog gubitka i da smo ipak jedan drugom previse vazni da bi bilo sta moglo da poremeti nasu iskrenu zelju da ne povredimo jedan drugog.A onda su leptirici ucinili svoje.
I od kada su se leptirici pojavili u nasim stomacima ne prestaju da trepere.....
Neko ko me prihvata onakvu kakva zaista jesam.neko ko je probudio sve najlepse u meni.Neko sam kim sam naucila sta znaci prava komunikacija,sta znaci uzajamno razumevanje,neko na koga nemam zasto ozbilno da se ljutim.
I evo danas posle tacno godinu neki osecaj sigurnosti,velike pozitivne energije i velike ljubavi u njegovom prisustvu sam stekla i ovo malo cudo od zivota koji smo zajedno stvorili a zove se Sergej koji je nedavno dosao na svet moze samo da upotpuni nasu simbiozu i odvede nas u jos neku lepsu pricu.

Odg: Najlepse price o ljubavi 1 godinu 10 meseci ago #23559

• Maja
  • Maja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Starosedelac
Predivna prica Patuljcice...A jesi li dala svom najboljem drugu da procita ovo..Ako nisi,spremi mu maramicu... :srce:

Odg: Najlepse price o ljubavi 1 godinu 10 meseci ago #23561

• BEBICA
  • BEBICA's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 2768
  • Thank you received: 1039
Jao patuljciceee...tako si me raznezinila...sva sam :oblak: :oblak:
VEROLINO HANDIWORK KLIK NA LINK
HEKLANE KAPE,TRAKICE,SALOVI,ZA SVA GODISNA DOBA...
www.facebook.com/VerolinoHandiwork

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnogo stvari.

[link=http://lilypie.com]
[/link]

Odg: Najlepse price o ljubavi 1 godinu 10 meseci ago #23563

• Miljana
  • Miljana's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 7235
  • Thank you received: 1919
Patuljak napisao/la:

Pre samo tacno godinu dana je pocela da se desava jedna divna simbioza koja je evo zapecacenai jednim malim cudom koji se zove Sergej.

Moja prica pocinje sa bio jednom jedan moj drug.......

Da mi je neko pre samo godinu dana i par meseci rekao da ce se sve ovo desiti ja bih mu rekla da me ne poznaje dovoljno.
A onda se desi ono "nikad ne reci nikad".
Bila sam neko ko je imao puno drugara i za mene je drug uvek i samo bio drug i nikada nista vise od toga.
A onda.....

Ustanem jedno jutro i posle samo pola sata budem uzasno tuzna sto displej na mom telefonu jos uvek ne prikazujeje pisamce od druga.
E tu se opasno zapitam sta se samnom desava.....
Sto bi rekla devojcica iz kefalice...."Nekad neki ljudi ukljuce mozak i shvate da im je simpatija najbolji drug na svetu".

Joj ja sam se zaljubila..................
Moj drug je neko ko zna sve moje vrline i mane,neko ko zna da me nasmeje,rasplace,zagrli kada je to potrebno,postuje,cuva,voli i razume.
Bilo je strasno staviti sve to na kocku zbog mozda samo trenutnog osecaja koji smo oboje spoznali.
Gomila pitanja i potpitanja se vrzmalo u nasim glavama.Ali bilo je ocigledno da zelimo iste stvari,da se bojimo istog gubitka i da smo ipak jedan drugom previse vazni da bi bilo sta moglo da poremeti nasu iskrenu zelju da ne povredimo jedan drugog.A onda su leptirici ucinili svoje.

I od kada su se leptirici pojavili u nasim stomacima ne prestaju da trepere.....
Neko ko me prihvata onakvu kakva zaista jesam.neko ko je probudio sve najlepse u meni.Neko sam kim sam naucila sta znaci prava komunikacija,sta znaci uzajamno razumevanje,neko na koga nemam zasto ozbilno da se ljutim.
I evo danas posle tacno godinu neki osecaj sigurnosti,velike pozitivne energije i velike ljubavi u njegovom prisustvu sam stekla i ovo malo cudo od zivota koji smo zajedno stvorili a zove se Sergej koji je nedavno dosao na svet moze samo da upotpuni nasu simbiozu i odvede nas u jos neku lepsu pricu.

Ovo potamljeno kao da sam ja pisala, ali skrozzzzzzzzzz ista situacija :kisss::

Odg: Najlepse price o ljubavi 1 godinu 10 meseci ago #24326

• Maja
  • Maja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Starosedelac
Drage moje ..Ova tema je upravo postala nagradna..Jer je bas u znaka Meseca Ljubavi-Februara..I u susret Prazniku Ljubavi bice lepo pisati i citati bas ovakve price..

Konkurs pocinje danas a zavrsava se 23.februara..Dan nakon toga proglasice se pobednici..

Poslednja izmena: 1 godinu 10 meseci ago od Maja.

Odg: Najlepse price o ljubavi 1 godinu 10 meseci ago #24332

• MARINA
  • MARINA's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Starosedelac
  • Poruka: 4147
  • Thank you received: 719
Jedna moja ceznja-moja ljubav :srce: :srce:

Mastanje me uvek vodi na daleki put kroz sve moje snove i zelje, svo do mesta koje je moja glava napravila, osmislila i izgradila. Jer nada poslednja umire, a masta me vodi kroz detinjstvo i cini me detetom sve dok je u mojoj glavi.Mozda je ksno za sve to,ali kazu dok si dete ziveces,pa tako i ja....
U mom zamisljenom mestu sve je drugacije od stvarnog sveta. To je mesto gde su misli pretocene u reci, svet slobode, oblaka ljubavi i istinske srece. Mesto koje ja svakog dana gradim, ispunjavam i cinim ga savrsenim, jos od kad sam malo dete bila. Nakon svake naucene lekcije o zivotu koju dobijam svaki dan, uvece pred spavanje to nauceno gradivo iskoristim za izgradnju svog mesta i dodajem mu neke nove stvari, vrednosti, ljude i osecanja.
Dosta mi je za danas stvarnog i okrutnog sveta.
Polako mi slika postaje jasnija i shvatam gde se nalazim. Nalazim se u glavnoj ulici mog zamisljenog i nestvarnog sveta, zakljucanog carstva satkanog od mojih snova od kojeg samo ja imam kljuc i niko vise. Izgled samog grada je izgradjen iz delova proslosti.
U mom svetu nema podele medju ljudima niiti nekih odredjenih pravila. Nema ratova, mrznje, ubistava, politike, a ni podele na bogate i siromasne, crne i bele rase, ruzne i lepe, debele i mrsave. Svako zivi svoj zivot, kroji ga na svoj nacin i ispunjava ga i trudi se da bude sto bolji, mirniji i lepsi. Nema lazi, dvolicnosti, licemernosti, ni negativne enrgije. U vazduhu se oseca samo iskrenost, toplina naroda i pozitivna energija. Svakom gradjaninu mog mesta dan je bio ispunjen raznim obavezama i aktivnostima.
Zaljubljen je u mene isto onoliko koliko sam i ja bila zaljubljena u njega toliko godina. Nista nas ne sprecava da provodimo prelepe trenutke, delimo poljupce, zagrljaje i da se drzimo za ruke pred svima, bez tajni i stida. To je mozda za cim najvise ceznem u stvarnom svetu… za jedan njegov pogled, osmeh. . Ceznem da mu sve to kazem i pokazem i u onom stvarnom svetu, ali me sprecava strah i nesigurnost od odbijanja,nezrelosti...
Moja je ljubav velika,neobjasnjiva,dosta zrela,puna nade za bolje sutra,ali nije sve u tome moja ljubav prema sinu je takodje ogromna,puna samopouzdanja,radosti,zelja za napredkom,za borbom..Ljubav nije samo reci volim te,ljubav treba pokazati,svakodnevno je isticati,ljubavi se razlikuju,nekada je tesko i pokazujemo ali je imamo u srcu i cuvamo za nas,da nas tesi,pomaze,daje snage...Moja snaga je moja ljubav prema detetu,njegov osmeh je moja sreca,moj ispunjen dan je zahvaljujuci njemu..U stvaran zivot malo maste i snova nije na odmetu,,mastom unosim moj zamisljeni zivot u detinjstvo.
Na meni je da nastavim da se nadam i mastam…Snovi nekada postanu i stvarnost. Da ceznem za nekim boljim svetom koji trenutno imam samo u svojim snovima.Volite nekoga i neka neko voli vas :srce: :srce: VOLIM TE SINE :kisss:: :kisss::
Zahvalnici: BEBICA, Lanche, Dragana

Odg: Najlepse price o ljubavi 1 godinu 10 meseci ago #24390

• tatjana
  • tatjana's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Početnik
  • Poruka: 7
  • Thank you received: 14
Vecnoj ljubavi

U ovim trenucima, ti si jedini razlog zasto se ne predajem. Jedini, jer znam da si tu, i ako te nema da ti pricam sta se desava. Kao zvezda, ne vidim te, ali znam da si tu. Znam, jer si takav, ti me neces napustiti kad mi krene najgore, jel tako?Jer, ti si jedino sto me jos drzi da ne padnem. Mislim, da si ti jedino sto ce moci da me spase...da me izvuce iz ove tame koja me zagrlila da jedva disem... Tama koja mi ne da mira i koja me sve jace vuce ka dnu... I nemoj da me das...onim azdajama, onim crnim pticama i mraku. Ne dozvoli da tonem, jer ako tonem, ne mogu da ti garantujem da cu uspeti da prezivim. Ne daj me zlim ljudima i laznim prijateljima.Ne daj me, jer jedino ti umes da me spases. Zelis li? Ne dozvoli da drugi razmute bistrinu mojih ociju. Nemoj dopustiti da se mesaju u moj zivot i da mi kvare snove. Ne daj da mi kradu zelje. Da izvlace zelju za zivotom iz mene. Ne dozvoli jer znas da je svaki dan za tebe izdisan, udisan.Svaki...Ne daj da mi se nad zivotom spuste oblaci kise, kupi mi zuti kisobran da mi zameni sunce. Ne dopusti da me spustaju na dno, da me pritiskaju sa svih strana, vec stani ispred mene, zastiti me recima, pesnicama, zubima. Zastiti moju dusu, zagrli dete u meni. Ne dozvoli da me uniste. Stani ispred mene, lupi pesnicom o sto i reci da ne moze, jer imas zadatak da me cuvas i pazis! Ne okreci im ledja! Vec, stani hrabro ispred njih i reci da me volis i da nista u ovom zivotu nece uspeti da nas unisti, da sam smisao tvoga zivota i da ja jedino umem da te shvatim kao celinu. Reci glasno i jasno da sam ti potrebna i da nemaju nikakvo pravo da me otmu tebi. Reci im slobodno da sam tvoja, da ti pripadam dusom i telom i da me nista drugo ne zanima...Reci im da me jedino ti cinis srecnom...Reci im i ne daj nas.
Reci im ljubavi i ostavi je...Ostavi je, kao sto sam ja njega ostavila...Ostavi je, jer je mnogo godina proslo i predugo te cekam.
Ponekad su potrebne godine da pronadjes sakriveno blago. Svi mi zudimo da vidimo odraz svoje lepote u necijim ocima. Svi smo sposobni za ljubav ali nemamo svi hrabrosti da volimo kako treba.
Mislila sam da je moj zivot u redu, da sam srecna, a onda si naisao ti i vise nista nema smisla.
Istog trenutka kad sam te ugledala, osetila sam neverovatnu naklonost prema tebi. Srce mi je tuklo kao ludo. Sva sam bila ustreptala od uzbudjenja, na neki cudan nacin sam osecala da se zaljubljujem: obuzelo me je mocno, haoticno stanje, pa nisam znala da li sam prestavljena ili zanesena. Nije to bila privlacnost, ni zadivljenost tvojom lepotom, ni sarm koji si sejao na sve strane. Jednostavno mir i spokojstvo koje sam osecala u tvojoj blizini vukli su me iz dana u dan sve blize tebi. Bojala sam se leptirica u stomaku, bojala sam se jer sam pored sebe imala osobu koju sam mislila da volim, koja me je volela.
Znao si to od prvog trenutka, postovao moja osecanja, a u onim retkim trenucima kada bi nam se pogledi sreli, mogla sam da naslutim da osecas isto sto i ja.
Prisao si mi i od tog trenutka nije bilo povratka.
Kasnije kada sam razmisljala o tome, shvatila sam da to i nije bilo tako odjednom, da smo proveli sate i sate u prici, zblizavajuci se i sticuci nesto neverovatno-ogromno poverenje jedno u drugo.
Nastavili smo da se vidjamo na najneverovatnijim mestima.''Ovo sakrivanje je nedostojno nas"-rekao si jednom, a ja sam cutala, nesposobna da bilo sta smislim. Nema te misje rupe u koju bi smo mogli da se sakrijemo, a da nikog ne povredimo. A bilo je mnogo ljudi koje bi smo mogli povrediti,
Ipak, ono sto se radjalo izmedju nas raslo je nezadrzivo. Koliko da sam se bojala sta dalje, toliko sam zeljno cekala da budemo zajedno, toliko ceznula da me je prosto bolelo.
Krali smo sekunde, minute, dane, zajedno vodeci ljubav, pricajuci, beskrajno dugo.
Tuga je bila ogromna, gora nego da je neko umro, nocu bi dolazila u talasima, neumornim i zaprepascujuce snaznim, drobeci me.
''Ma sta da se desi, oni nisu krivi ni za sta", govorio si sve vreme.
Vise nisam mogla bez tebe, bilo mi je jasno kao dan. Bila sam spremna da zrtvujem svoju dugogodisnju vezu.
Sve stvari koje sam planirala sa njim, udaju, kuce, decu, odmore-vise ih nisam zelela. Sve price medju nama bile su ispricane, svi dodiri isprobani, a sale poznate.
Proslo je mnogo vremena neverovatnog kosmara, uprkos kome smo nas dvoje bili potpuno cvrsti u odluci da ostanemo zajedno. Bodrili smo jedno drugo i Bog mi je svedok da nam je bilo tesko, jer voleli smo upravo one koje je trebalo da ostavimo i izdamo.
Nisam spavala, jela, sve vreme sam mislila na tebe. Provodila sam besane noci pretrpane osecajem krivice sto varam momka koji me voli ili ciji sam ja centar sveta,
Uzasavala sam se misli da je zivot koji vodim mozda pogresan, da ce me svi prozreti...Roditelji odreci se...Ne bih imala nista da ponesem sa sobom...Ali ono sto smo osecali jedno prema drugom, zaista dogadjalo se samo jednom u zivotu. Zelela sam da znas sve o meni, zelela sam da ti kupujem stvari za koje sam mislila da ti pristaju, ali nisam smela. Sve se svodilo na par sitnica za koje sam znala da mozes da sakrijes od nje. Uzivala sam u tvojo radosti, tvojoj ljubavi, pritajena u nekom polumraku, dok si mi zaklanjao lice, plaseci se da nas neko ne vidi...Govorila sam''Volim te, ne mogu bez tebe...On mi ne znaci nista vise'', i plakala, plakala...
Koliko smo samo suza prolili zajedno, zagrljeni u tami, tisini samo nama znanih mesta i znali da uskoro moramo da se vratimo svako svojim zivotima i lazima.
Ako su nam dozvoljeni samo sati, minuti, zelim da svaki od njih bude urezan u moje secanje, sa inzvarednom bistrinom kako bih ih se mogla secati u ovakvim trenucima, kad samo moja dusa deluje mracno.
To je put do ludila, zamisljam je kako lezi pored tebe, sa odobronjem da te dodiruje, da te grli i ucinila bih sve da obezbedim tu slobodu za sebe.
Jedino cega smo oboje bili svesni je cinjenica da u trenucima kada se nismo culi, oboje smo osecali neku uzasnu prazninu i ogroman nedostatak necega.
''Primi ga sebi, ako moras, ljubavi moja, ali nemoj da ga volis. Molim te, nemoj da ga volis". Toliko sam procitala taj sms, kradom napisan i isto tako procitan uz jos jednu laz''Drugarica je''
Suvise dugo sam bila zarobljena u ulogama koje mi ne odgovaraju, cinim ustupke, prilagodjavam se ocekivanjima porodice, prijatelja, drustva i na kraju sam postala strana sama sebi, suvise tuzna.
Otkrio je moj dvostruki zivot. Sad je tuga prepravila i njega, zamracila dan. Teskim i sporim korakom je napustio prag zene svog zivota. Resen da otputuje iz ovog grada u kojem je proklet gubitkom najvaznijeg sto je ikada sreo. A ja sam ga izdala, prevarila... Ode u mir, meditaciju, ode da se ne vrati na mesto boli i nerazumevanja. Ode upitati svoju dusu zasto je to tako moralo biti? Zasto je uopste sreo mene? I da li ima ljubavi posle prevare? Zasto sam odabrala ovakav zivot.
Zelela sam da umrem, da nestanem i da sa sobom ponesem svoj svet, svoje kule od peska, svoju najvecu srecu, da nebi dozvolila da je bilo ko skrnavi, da je naziva greskom, jer to sigurno nije bila, da joj se bilo ko smeje.
A, jeli stvarno greska? Da li je greska kad sam jos uvek ona njegova druga, ljubavnica, a nije tako trebalo.
U svakom mom pogledu, vidim njegovu lepotu, u svakom danu udisem njegov miris, zivim za trenutke koji su samo nasi, daleko od pogleda svih, daleko od osude.
I sve je tako nedoreceno, ljubav, osecaj pa cak i ovo sto pisem. Cesto se pitam jeli moglo biti drugacije bez patnje, boli i gorcine? I koju nam je ulogu sudbina dodelila na ovoj trnovitoj pozornici zivota? Nije li to pakao na zemlji? Moze li ista biti gore od ovoga? Toliko toga cuvam u sebi...Toliko toga bi mu dala a snovi su i dalje nedosanjani. Jos uvek se necemu nadam, necemu. Kad bih bar mogla priznati cemu!Mozda time da ce se nasi snovi probuditi zajedno sa prolecnim suncem u nekom lepsem svetu gde ljubav vlada. Nazalost je stvarnost drugacija, ovaj svet je jesen, hladan i okrutan, daleko od ociju ljubavi. A, sta je zapravo ljubav i gde je nestala? Je li to ovaj osecaj kad nekog volimo i zelimo kraj sebe uprkos svemu, kada smo spremni oprostiti sve, ne znam. Mozda je ljubav samo mit kome se nadamo, ali to je mit koji ja osecam i koji raste u meni. Toliko je pitanja za koje ja nemam odgovore. Mozda jednoga dana shvatim kako sve funkcionise-sve ljubav, ljude, samu sebe pa i njega. Dotada cu i dalje ziveti za trenutke koji su samo nasi i koje mi niko ne moze oduzeti.
Zahvalnici: BEBICA, Miljana, Lanche, Boyanna

Odg: Najlepse price o ljubavi 1 godinu 10 meseci ago #24456

• tatjana
  • tatjana's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Početnik
  • Poruka: 7
  • Thank you received: 14
Trenutak sa njim

Prazna soba. Gorka kafa. Na stolu list hartije i tisina koja ubija. Ulice ovog malog grada spavaju, tek po koji pas lutalica, pregrst zvezda i ja. Ja, koja uzalud kopam po koferu proslosti pokusavajuci da pronadjem povratnu kartu za prohujalo juce. Nema je...
Pre pola sata sam stigla kod kuce...uplasena, razocarana i po prvi put se nisam osetila sigurnom kada sam usla u svoju sobu. I dalje osecam istu bol. Istu onu koja me unistava...a ja ne pokusavam da pobegnem od nje , da je pobedim.
Imam dovoljno godina, iza sebe nekoliko promasenih veza i njega. U stvari, njega ima neka druga zena. Njegove oci i njegov andjeoski smeh, nikada nece postati deo moje svakodnevice. Nikada necu noci provoditi u njegovom zagrljaju, niti ce me jutrom buditi njegovi poljupci. Nikada necu sa njim mirno proci gradom, ne plaseci se tudjih ociju sto vrebaju.
Ja necu nocu uspavljivati nasu decu, jer on svoju vec ima, i necu nositi njegovo prezime, jer ga vec druga nosi.
Ali cu zato njega uvek nositi u srcu i ako to nesmem, jer ipak je on moje sve.
Kaze da me voli...znam da me voli! Osecam to u svakom pokretu...pogledu, osmehu. Glupo, zar ne? U moru prepunom skoljki pronadjes onu svoju, a ispostavi se da je neka druga vec uzela biser. Ali on se tako dobro uklapa u moj zivot, a ne moze biti deo njega. On je deo necijih tudjih zivota. On i ja dvoje izgubljenih u lavirintu snova. I svaki dan se budim sa istom odlukom:"Nema vise".
Prezirem sebe i ono srednje ime ilegalac. Ja, sam znam jedan obican lopov. Ja jednoj zeni pokusavam da ukradem muza, finoj devojcici oca. A on, on kao malo dete stoji izmedju. Vuku ga na sve strane. I taman kad skupim dovoljno hrabrosti da ga bar ja pustim da dise, jer najzad ja ipak imam najmanje prava na njega, setim se da moj zivot bez njega nema smisla.
Oni ga imaju za ceo zivot, a meni je potreban samo malo pa cu ga pustiti da ode zauvek. Hocu, evo kunem se.
Napolju svice. On se verovatno budi srecan kraj nje.A ja jos uvek sama sa svojim bolom i opet se kunem, zora mi je svedok, necu vise da ga kradem i da mu unistavam zivot. Vraticu ti ga, srecna zeno.Ti nikada neces saznati koliko je tesko gledati vas srecne, i ako mu zelim svu srecu ovoga sveta.
Volela bih da ovo sto osecam prema tebi nestane, kao duga posle kise. Da jednostavno nestane i vise se nikada ne pojavi. Tada bi mi bilo lakse.
Pokusavam da se radujem zivotu, da se smejem, ali samo ja sam svesna toga da sam u dusi prazna i znam da me to boli, uzasno.
Za nas nema nade, u to sam se uverila. Svako zivi svoj zivot, ima svoj svet i voli. To je stvarno tuzno, ali istinito. Istina je bolna, ali ja sam hrabra. Znam da cu uspeti da prezivim sve ove trenutke bola, ako ih tako mogu nazvati.
Ti nisi kriv sto si srusio moj san o tebi. Ja sam kriva, zato sto sam te sanjala. Krive smo nas dve- sudbina i ja. Mislim da onda nema smisla pitati zasto sam ovako nesrecna. Zasto ne mogu da skupim snage i pomirim se sa tim da smo nas dvoje zauvek izgubljeni?
Zamolila bih sve koji su ovo procitali da ne osudjuju devojke kao ja, ni ljude kao on. Mi znamo da sve ovo nije u redu i ne ponosimo se time sto radimo. Ali to je trenutak u zivotu kada znas da gubis a ne mozes da stanes. To je ono kad znas da cekas mrvicu sa tudjeg stola, od tudjeg hleba...Kada ih ne zelis, a ipak ih sakupljas. To je ono kad znas da nesmes a ne mozes drugacije. To je ono kad se osecam sigurnom kraj njega i na trenutak, samo trenutak, zaboravis na ostatak sveta.
Zahvalnici: Boyanna
Moderators: Boyanna, Silvijica

Prijavljivanje/Registracija

Baby Boom Facebook

Baby Boom Vreme

Fair

3°C

Beograd

Fair

Humidity: 75%

Wind: 12.87 km/h

• 21 Dec 2014