• 1612532 721850107848734 1096081595 o
  • pavlev3
  • serbicaveliki
  • vcvetic4
  • pv1

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

TEMA: Sta kad beba nece da jede?

Sta kad beba nece da jede? 1 godinu 11 meseci ago #8489

• olola
  • olola's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Ekspert
  • Poruka: 147
  • Thank you received: 28
da li ste imale fazu u bebinom odrastanju kada nece da jede nista sto joj se ponudi.mi mucimo muku vec desetak dana, nece nista samo hleb,a bas se trudim da joj pravim ukusne obroke,nudim joj i ono sto mi jedemo,ali nece.nije bolesna,nije ni nesto posebno nervozna malo je muce zubici,ali ima vec sedam,pa ne znam da li je to razlog.
kako ste vi izlazile na kraj sa tim problemom,i da li se posle nekog vremena sve stabilizovalo?

Boze cuvaj mi ovo pile
ovu mrvu zlata i svile....
Poslednja izmena: 1 godinu 5 meseci ago od Miljana.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: sta kad beba nece da jede? 1 godinu 11 meseci ago #8494

• Miljana
  • Miljana's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 5345
  • Thank you received: 976
Koliko je stara tvoja bebana? Meni Milica pravi problem kad joj izlaze zubici, muce mucim, zabavljam je, pevam, igram , glupiram se, ma izigravam budalu :P samo da bi jela, kako uspem nemam pojma, medjutim pre par dana skontam da joj prija hladna klopa, ne bitno da li je dorucak ili rucak,vecera, izme zalogaj i drzi u ustima i onda posle nekog vremena proguta, i onda ja vratim serpicu na ringlu malo dogrejem ona super jede, a mesec i po dana me urnise, tako da dok je toplo lepo rucka cim se ohladi zeza i zadrzava hranu jer joj prija za desni, da poludi covek

Odg: sta kad beba nece da jede? 1 godinu 11 meseci ago #8517

• GAMAMA
  • GAMAMA's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Starosedelac
  • volim rode-donele mi moju srećicu!
  • Poruka: 3318
  • Thank you received: 754
ja trenutno :siz: ,a moj beban koji je jeo sve,sada je u fazi "zatvaram usta kad vidim kašičicu"-sem par namirnica i naravno ,mleka ništa ne želi(do pre par dana bio je bolestan),iskreno se nadam da će se vratiti u "normalu". :hrana:

Odg: sta kad beba nece da jede? 1 godinu 11 meseci ago #8527

• olola
  • olola's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Ekspert
mila sada ima 11 meseci i do pre desetak dana nismo imali nikakav problem,stavim je u hranilicu i za 10 minuta ona je sve pojela,a sada... cim vidi da rasklapam stolicu pocne da place,okrece glavu i nece da otvori usta,a kad uspem nesto da joj ubacim u usta ona odmah ispljune.bas je stresno i za mene i za nju.
gamama imali smo slican period kad je mila imala 6.5-7 meseci i onda sam prestala da joj pravim kasice nego samo viljuskom izgnjecim isto to od cega sam ranije pravila kasice i onda je pocela da jede lepo,i tada smo izbacili blender iz upotrebe,mozda da i vi probate ako je dovoljno star da moze iole da sazvace.(u tom periodu mila nije imala ni jedan zub)
ne znam koju foru sad da smislim....
Boze cuvaj mi ovo pile

Odg: sta kad beba nece da jede? 1 godinu 11 meseci ago #8530

• marry
  • marry's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Starosedelac
  • Poruka: 1193
  • Thank you received: 293
Ocigledno je da su to sve faze,ali i zubici koji ih muce.
Lana ovih dana manje jede,ali s obzirom na temperaturu,i verovatno 5-ce koje nicu,nije ni cudo.
Inace,isto je i kod nas..ima dana kad zadrzava hranu kako hrcak u ustima i na jedvite jada proguta,ili kad trazi da jede sama.. :lol:
Uglavnom smo Ok,jer jede sve. Ima tri obroka i dve uzine i dva puta pije mleko,pred svako spavanje.
Inace,olola pokusaj opet da joj blendiras. Lana kad joj nice neki zubic nije voljna uvek da zvace,vec samo da guta. I sad sa 21 m se desava sa blendiramo.

Odg: sta kad beba nece da jede? 1 godinu 11 meseci ago #8542

• GAMAMA
  • GAMAMA's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Starosedelac
  • volim rode-donele mi moju srećicu!
  • Poruka: 3318
  • Thank you received: 754
šta da radite kad beba neće da jede?
požalite se super mamama na ovom forumu,svaka od njih napisaće svoje iskustvo,a neko od njih će vam svakako pomoći! :kisss::
p.s.da ne" ureknem "bebana-pojeo je tri obroka :puf: :puf: :puf:

Odg: sta kad beba nece da jede? 1 godinu 11 meseci ago #8638

• olola
  • olola's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Ekspert
mi imamo novu foru....dok sedi na nosi sa brdom igracaka koje joj odvlace paznju,samo otvara usta,evo vec dva dana nam uspeva...jeeee
Boze cuvaj mi ovo pile

Odg: sta kad beba nece da jede? 1 godinu 11 meseci ago #8666

• majamaaj
  • majamaaj's Avatar
  • VAN MREŽE
  • BB Ekspert
  • Poruka: 85
  • Thank you received: 9
I mi imamo tu fazu,sad smo stari 15 meseci i zadesi nas kad nam nicu zubici,ali sve to ide u rok sluzbe i kad se pojave mi nastavljamo po starom.Dok sa starijom cerkom nisam imala tih problema :jelo:
  • Strana
  • 1
  • 2
Moderators: Miljana, nadjelina.m
Time to create page: 0.242 seconds